Czy w czasach kryzysu cała ludzkość przeniesie się do świata online?

Czy w czasach kryzysu cała ludzkość przeniesie się do świata online?

Witajcie ! Na Marzec mieliśmy zaplanowane wpisy o zupełnie innej tematyce. Chcieliśmy przedstawić Wam na dropshiping.pl kilka informacji na temat integracji, hurtowni, wzrostu sprzedaży, czy też jakie branże aktualnie są na topie, jeżeli chodzi o sprzedaż w dropshippingu. Chcieliśmy nauczyć Was jak założyć sklep w dropshippingu. Ostatnim tematem jaki poruszaliśmy w styczniowym wpisie była rejestracja w BDO. Przypominając sobie teraz tamte czasy to zapewne nikt z nas nie był świadomy tego co za chwile się wydarzy… Świat stanął w miejscu. dookoła sklepy pozamykane, pomijając zakupy pierwszej potrzeby. O innych na tą chwilę nie ma co myśleć. Czy aby spełnić potrzeby ludzkości biznesy przeniosą się do świata online? My to już wiemy! Odpowiedź w dalszej części tekstu…

Patrząc na ogólną sytuację biznesową w Europie i nie tylko coraz więcej dużych firm stopuje swoje produkcje. Pracownicy wysyłani są na postojowe, zaległe urlopy, czy poddawani są kwarantannie. Sytuacja ta nie dotyczy tylko wielkich, międzynarodowych fabryk. Przede wszystkim dotyczy to również sklepów. Sklepów odzieżowych, perfumerii, sklepów z artykułami domowymi, czy nawet zoologicznych. Branż zamkniętych sklepów moglibyśmy wymieniać w nieskończoność. Klamka zapadła, przyszło odgórne wezwanie do zamknięcia swoich biznesów. Najpierw na właścicieli pada blady strach, do głowy przychodzą czarne myśli, oliwy do ognia dolewają jeszcze portale informacyjne siejące panikę. Trzeba zatem pomyśleć co dalej? Przecież nikt z nas nie pozwoli sobie, aby w większości przypadkach biznes, który prowadziliśmy przez większość życia nie przetrwał tej strasznej próby? I tutaj z pomocą przychodzimy właśnie My! Dla wielu z Was znających już nasz portal wiecie, że tacy specjaliści od dropshippingu jak My zawsze znajdziemy wyjście z sytuacji.

Na początku roku wiele portali o podobnej tematyce jak nasza podkreślało w jakim stopniu rok do roku rozrasta się rynek e-commerce w Polsce i na świecie. Umówmy się, że liczby podawane wtedy były tak duże, że na pewno robiły wrażenie na wielu z Was. Tylko czy ktoś z Was je jeszcze pamięta? Czy te liczby mają znaczenie? Nic bardziej nie uświadamia nas ludzi, jak ogólne poruszenie, zmiana naszych przyzwyczajeń, czy panująca tragiczna sytuacja. Zapewne już wiesz, co chcemy Ci powiedzieć! Czytając ten tekst, jeszcze bardziej zrozumieliście jaką rolę na świecie odgrywa rynek e-commerce i dlaczego jest dla Nas tak ważny? Do tej pory mieliśmy wrażenie, że dlatego bo wygodnie, szybko, tanio, no może nie zawsze solidnie… Aktualnie panująca sytuacja związana z epidemią korona wirusa pokazała nam, że rynek e-commerce nie jest dla nas ważny dlatego. Jego największą zaletą jest to, że on po prostu zawsze jest! Sklepy będą zawsze otwarte. Kurierzy nawet w ochronnych kombinezonach i maskach dostarczą Ci zamówione produkty pod same drzwi.

Czy ludzkość właśnie zobaczyła, że to najwyższy czas przenieść się do świata online?

Takiego wzrostu rejestracji nowych sklepów internetowych nie widzieliśmy już bardzo dawno. I jest to zdecydowanie jeden z tych kroków, które teraz warto podjąć. Załóż swój sklep internetowy !Załóż swój sklep internetowy !Załóż swój sklep internetowy !Załóż swój sklep internetowy ! Jeżeli korona wirus zamknął twój sklep stacjonarny to uwierz, że Ty masz krótszą drogę jak ten, któremu korona wirus zamknął całą pracę jaką wykonywał stacjonarnie. Dlaczego? Bo Ty masz już doświadczenie, produkty, case study oraz chęci do kontynuowania działań. Jeżeli jesteś osobą, która teraz chce zacząć od nowa i nie dać się ponownie zaskoczyć powtórz raz jeszcze to co napisaliśmy powyżej. Załóż swój sklep internetowy !

Aktualnie wszystkie nasze ulubione marki same zachęcają nas do tego abyśmy nie wychodzili z domu. #zostanwdomu I wielki szacunek im za to. Odpowiedzialność społeczna zawsze jest w modzie. Dodatkowo co te największe marki jeszcze robią? Sygnalizują jednogłośnie. Rób dalej zakupy u Nas, ale w internecie! Według naszych spostrzeżeń to te firmy, które posiadają swoje sklepy w świecie online przejdą najbardziej “suchą stopą” przez ten ciężki czas epidemii korona wirusa. Zobacz jak korona wirus zmienia nasze życie. Grunt to umieć się do tych zmian dostosować.

Kochani ! Ten post miał być krótki, ale chcielibyśmy aby zaszczepił w Was zalążek, który skłoni do myślenia o tej formie prowadzenia biznesu! Przygotowujemy dla Was filmy video oraz relacje live, na których będziemy na bieżąco ze sobą rozmawiać o dropshippingu. Tymczasem czekamy na Wasze przemyślenia w komentarzach pod postem. Powiedz nam czy korona wirus skłonił Cię do zmiany swojej pracy? Być może potrzebujesz pomocy w działaniu w świecie e-commerce? Czekamy na Ciebie w komentarzach.

Dodaj komentarz